понеділок, 5 грудня 2022 р.

Міжнародний день волонтера.

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Міжнародний, але такий український. Волонтерський рух у нашій державі підіймався хвилями від Майдану, з 2014 року і від 24 лютого. Хвилями все вищими й міцнішими. Сьогодні волонтери – це найпотужніша частина громадянського суспільства України. Це рух, який об’єднує всі міста й громади нашої держави та всі соціальні групи. І це ідея, яка залучає до української боротьби за свободу мільйони людей із різних країн світу.

Хоча волонтерський рух став частиною фундаменту України, у нас досі не було особливої відзнаки, яка могла б стати символом нашої вдячності волонтерам і тим, хто дає силу цьому руху. Хто дає частинку свого власного життя, щоб допомогти врятувати життя інших. Тепер така відзнака є. Це серце. Золоте серце для простих людей, які захищають усіх нас. Цього року ми започатковуємо нагородження такою відзнакою. Тих, хто справді заслуговує. Тих, чиє серце – золоте, і саме тому вони – волонтери.

Слава всім, хто допомагає нашій обороні! Слава всім, хто допомагає нашим волонтерам! Дякуємо кожному й кожній, хто займається волонтерською справою! І вітаємо вас із Днем волонтера! Слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар

День Цивільного захисту

З метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок 01.05.2023 року у 7-А класі проведено виховний захід до Дня Цивільної оборони т...