понеділок, 1 травня 2023 р.

День Цивільного захисту

З метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок 01.05.2023 року у 7-А класі проведено виховний захід до Дня Цивільної оборони та цивільного захисту. 

Щоб діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій ознайомилися з основними завданнями цивільної оборони. Розглянули поняття "Надзвичайна ситуація", "Техногенна катастрофа", "Стихійні лиха", "Засоби захисту", "Сигнали сповіщення". 
Удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Виконали інтерактивні завдання "Розмежуй твердження про правила пожежної безпеки" та "Трагедія Чорнобильської катастрофи", розгадали кросворд "Вогонь - ворог, вогонь - друг" та загадки "Все про пожежну безпеку", переглянули мультфільм "Фокс і Трот спішать на допомогу" та відповіли на запитання вікторини "Пожежна безпека".
Виховний захід «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Немає коментарів:

Дописати коментар

День Цивільного захисту

З метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок 01.05.2023 року у 7-А класі проведено виховний захід до Дня Цивільної оборони т...